Pravidla 1. Každý hráč si smí založit maximálně 3 postavy. (vyjímky pro hráče, kteří měli více postav před tímto pravidelm jsou samozřejmostí). Postavu navíc mohou dostat aktivní hráči s přínosem pro příběh a s aktivními všemi předchozími postavami za odměnu.
 2. Pokud chcete postavu smazat nebo zabít, je nezbytné mít s postavou nahráno alespoň 50 postů.  Pokud se ji rozhodnete smazat dříve, do založení nové postavy si hráč bude muset počkat 1 měsíc. (Chceme se tak vyhnout neustálému zakládání postav dokola a zmnemožnení utvoření pevné hráčské základny.)
 3. Každý z hráčů je povinen dohlížet na své postavy a jejich život a náležitě se o ně starat a rozvíjet jejich osobnost a charakter hraním.
 4. Hráči by se měli vyjadřovat slušně během hry i mimo ni např. na speciálním chatu. A především ctít slovo adminů, které platí ať se vám to líbí nebo ne!
 5. Hráči by se měli rozepisovat. (Nemáme v plánu tvořit další tuctovou hru, kde nikomu nevadí tří řádkové posty.) Chceme kvalitní hru a nevadí nám počkat si na delší post. Optimální délka postů je 8 až 20 řádků. Minimum jsou však 4 řádky.
 6. Ve hře je povoleno dohrávání, tudíž čas nesouhlasí s realitou, je flexibilní z hlediska možností hráčů a také logičnosti děje.
 7. Vaše postava může během hry zemřít. Může ji zabít Vypravěč (v našem případě Osud) nebo jiná postava po dohodě s hráčem, vlastník postavy po oznámení alespoň jednomu z Adminů. Vlastník může smrt postavy zakomponovat do děje, ale jak již bylo zmíněno Admin tým by o tom měl být informován. Pozor! Vypravěč může postavy k tomuto činu (usmrcení, sebevražda) ponuknout.
 8. Proměna hráče lidské rasy na vlkodlaka je povinna hlásit alespoň jednomu z adminů. Proměna musí být dlouhá, bolestivá a kousnutí, které člověka promění hluboké až na hranici zabití. Pozor!! Proměna může nebo nemusí proběhnout. Vše se bude odvíjet od situace.
 9. LOVCI! Pokud se někdo za ně rozhodne hrát, musí si uvědomit dvě základní pravidla: Lovec není žádný nadčlověk, může být zraněn a také že na každý čin je odpovídající trest. Dobře si rozmyslete, zda za ně chcete hrát, protože to budou „zlé postavy“ a většina hráčů je nebude mít v oblibě.
 10. Vpády osudu pro „oživení hry“ vlastněny Adminem nemusí být předem hlášeny ani nijak vysvětlovány
 11. Hráči jsou povinni oznámit jakoukoliv riskantnější hru (napadení apod…) někomu z Admin týmu aby mohl zabránit případným neshodám a nepříjemným situacím.
 12. Vaše postava může být přemístěna do seznamu NEAKTIVNÍCH hráčů, jestliže se nezapíše do pravidelné měsíční čistky, nebo tak shledáme, vzhledem k její (ne)aktivitě (trvající déle než 2 měsíce bez kontaktování adminů). POZOR! Platí i pro nově registrované, pokud právě čistka probíhá! Z márnice je možné postavy vytáhnout, když si o to napíšete.
 13. Admin má vždy pravdu!!! při opakovaném porušení pravidel může osud postavu zabít v rámci jejího zrušení...

Žádné komentáře:

Okomentovat